Pakiet pomocy drogowej do ubezpieczenia samochodu


Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dzisiaj, sporo osób do własnej polisy ubezpieczeniowej kupuje pakiet assistance.

Dodanie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą dużo korzyści. Niżej znajdziesz ewidencję najważniejszych zalet.

Wartość. Dużo firm zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia interesant zakupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz kłopot ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja specjalisty będzie na ogół szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszty holowania. Wadliwe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przebita opona. Jeśli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przybędzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to powszechna przyczyna problemów z samochodem. Może się to stać, gdy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeśli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty przywołaj technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne zdarzenia. W ciągu szukania stosownego pakietu zwracać uwagę należy na optymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis powstał dzięki pomoc drogowa Knurów


Sorry, comments are closed!