Korzyści z pomocy drogowej


Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zagwarantowane. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest nowy – każdy pojazd może się zepsuć. Nadmiernie dużo osób uważa, że mając auto świeżo zdjęte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej utwierdź się, iż zrealizowałeś należyte poszukiwania. Bez przeglądnięcia wielu propozycji nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można pozyskać w standardzie. Wszak nie chcesz zostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto parę osiągalnych korzyści związanych z pomocą drogową:

- Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje własności z różnych powodów. Możliwe, że zostawiłeś zapalone światło w środku auta lub reflektory. Możesz również mieć kłopoty z alternatorem, a bez niego akumulator ekspresowo się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

- Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz po prostu na coś najechać albo opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa zapewni wymianę na koło zapasowe.

- Pomoc z zamkniętym zamkiem. Sporo osób znajdowało się w tej sytuacji kiedy uprzytomniło sobie, że klucze zostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest droga. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

- Pomoc z pustym bakiem. Zdarzyć się może, że w trakcie podróży zabraknie paliwa – często stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej pozyskasz dodatkowe paliwo, dzięki temu będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

- Usługi holownicze. Jest to jedna z najistotniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wtedy, kiedy samochód należy przetransportować do serwisu.

Porównanie usług

Kiedy będziesz analizował propozycje, ażeby wybrać stosowny program pomocy drogowej, utwierdź się że zawarte w nim są wszystkie te przypadki zaprezentowane wyżej.

Artykuł napisany dzięki assistance Radzionków


Sorry, comments are closed!